LFF II lyga: pirmosios rungtynės – pirmosios lygiosios

Kovo 15 d. startavo 2025 metų LFF II lygos A diviziono pirmenybės, kuriose, kaip ir pernai, dėl nugalėtojo titulo bei kelialapio į „TOPsport Pirmą lygą“ varžysis 16 komandų.

Šeštadienį miesto stadione startavo 2025 metų LFF II lygos A diviziono pirmenybės.

Lyginant su 2024-aisiais, lygoje keturi pasikeitimai. Sportiniu keliu į A divizioną pateko Klaipėdos „Sirijus“ ir Tauragės „Tauras“ B, o „Garliava“ ir „Banga“ B pernai užėmė dvi paskutines vietas „TOPsport Pirmoje lygoje“ bei neteko teisės žaisti antrajame pagal stiprumą šalies divizione.

Šios komandos pakeitė praėjusių metų nugalėtoją Vilniaus „Žalgirį“ B, antros vietos laimėtoją – „Jonavą“ bei iš čempionato pasitraukusias Joniškio „Saned“ ir Kauno „Fortūnos“ ekipas.

Šeštadienį prieš Lietuvos LFF II lygos A diviziono I turo rungtynes žaidėjus pasveikino FK „Šilutė“ vadovas Romas Taršauskas ir Savivaldybės Tarybos narys Arūnas Pupšys.

Miesto stadiono futbolo aikštėje, ant dirbtinės dangos santykius aiškinosi aikštės šeimininkai ir Alytaus FK „Dainava“, rungtynes stebėjo apie 40 futbolo fanų.

Visą rungtynių laiką „Šilutės“ vartus sergėjo Said Abou Osman, taip pat visas rungtynes (90 min.) žaidė Edvinas Bračkus, Karolis Inta, Simonas Juška, Rokas Rusys, Ignas Šernauskas, Deivydas Šiuša ir Deivydas Lukošius. Žilvinas Česnulis ir Denis Matihin žaidė 73 min., Paulius Lotužys – 47, Laurynas Bauža – 43, Nojus Paulikas ir Tomas Čeliauskas – po 17 minučių.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Deivydas Šiuša, į dzūkų vartininko Tauvydo Jasmonto saugomus vartus kamuolį adresavęs net 3 kartus. Rungtynės baigėsi taikiai – 3:3, abi komandos užsidirbo po 1 tašką.

Kitas rungtynes šilutiškiai žais išvykoje šeštadienį, kovo 29 d., 17 val., su FC „Džiugas“ B. Varžybos vyks VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ stadione, dirbtinės dangos aikštėje.