FK „Šilutė“ garbingoje – 4-toje vietoje

Spalio 19 d. sužaistos LFF II lygos A diviziono 27 turo rungtynės. Gvido Juškos treniruojama FK „Šilutė“ namuose 1:2 nusileido FK „Jonava“, turnyrinėje lentelėje užimančiai 2-ąją vietą. Šiose rungtynėse aikštės teisėju buvo paskirtas šilutiškis Robertas Šmitas.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidžia Paulius Lotužys. (Edvardo Lukošiaus nuotr.).

FK „Jonava“ sėkmingai tęsia pasirodymą LFF II lygoje. Pirmame kėlinyje svečiai kontroliavo rungtynes ir turėjo bent keturias šimtaprocentines progas įmušti įvartį, bet išnaudojo tik dvi. Antrame kėlinyje jonaviečiai išėjo į aikštę atsipalaidavę, turėjo progą pelnyti trečiąjį įvartį. Standartinėje situacijoje šilutiškiai sušvelnino rezultatą iki 1:2. Įvartį į jonaviečių vartus adresavo Rokas Rusys. Tai dešimtas įvartis jo sąskaitoje. Visą antrą kėlinį mūsiškiai spaudė varžovus, turėjo progų išlyginti rezultatą, bet „Jonavos“ žaidėjai apsigynė ir iškovojo jiems taip reikalingą pergalę ir 3 taškus.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ komandoje žaidžia Paulius Lotužys, jis įmušė 20 įvarčių. Deividas Lukošius 18, Ignas Šernauskas 5,  Žilvinas Česnulis ir Titas Macikas po 2, Karolis Inta, Simonas Juška ir Gvidas Juška po 2, Laurynas Bauža, Edvinas Bračkus, Algimantas Bačianskis – po 1.

Šilutiškiai, turintys 52 taškus, užima garbingą 4-ąją vietą. Juos lenkia FK „TransINVEST“, turinti 69 taškus, 1-2 vietas dalijasi FK Žalgiris B (Vilnius) ir FK „Jonava“, turinčios po 70 taškų.

FK „Jonava“ kitas dvejas rungtynes žais su FK „TransINVEST“ ir FK „Žalgiris“ B. Po šių rungtynių ir paaiškės kurios dvi komandos gaus tiesioginius kelialapius į TOP Sport I lygą. Trečiai komandai teks žaisti papildomas dvejas rungtynes su TOP Sport I lygos komanda, likusia 3-ioje vietoje nuo galo. „Jonavos“ žaidėjai darys viską, kad išvengtų šių papildomų dviejų rungtynių.

„Jonava“ pirmą trejetuko komandų iššūkį priims jau spalio 25 d., 19 val., Širvintų stadione susitiks su šiuo metu 3 poziciją užimančia FK TransINVEST B komanda. „Šilutė“ kitas rungtynes žais išvykoje spalio 27 d., Vilniuje, su FK „Žalgiris“ B.