FK „Šilutė“ savo aikštėje žaidė kaip „iš natų“

Savaitgalį LFF II lygoje sužaistos 8-nerios 22-ojo turo rungtynės. FK „Šilutė“, treniruojama Gvido Juškos, savo aikštėje kraupiu rezultatu – 15:1, sutriuškino Panevėžio FK „Dembava“ futbolininkus.

D. Lukošiaus (žalia apranga) ir legionieriaus Dalu Ambrose Nnabuike dvikova. (E. Lukošiaus nuotrauka).

22 turas iš kitų išsiskyrė tuo, kad FK „Šilutė“ savo aikštėje žaidė kaip „iš natų“. Pirmame kėlinyje pamariškiai kamuolį į varžovų vartus adresavo 9 kartus, o likusius 6 įmušė antrame kėlinyje – 15:1.

Daugiausiai įvarčių į FK „Dembavos“ vartus įkalė Deividas Lukošius (2, 13, 21, 30 ir 64 min.), jo sąskaitoje 5 įvarčiai. Paulius Lotužys įmušė 4 įvarčius (5, 32, 65 ir 75 min.), du įvarčius įmušė Ignas Šernauskas (48 ir 55 min.), po 1 Rokas Rusys, Karolis Inta, komandos kapitonas Donatas Surblys ir Deividas Jančenkovas.

Panevėžiečių komandoje vienintelį įvartį įmušė legionierius iš Nigerijos Dalu Ambrose Nnabuike.

Po šio turo rungtynių šilutiškiai turi surinkę 41 tašką ir turnyrinėje lentelėje užima 4 vietą. Šilutėje nukraujavę panevėžiečiai užima 8 vietą (30 tšk).

Prizininkų pozicijoje laikosi: FK „Jonava“ (1 vieta, 57 tšk.), FK „Žalgiris“ B (2 vieta, 55 tšk.) ir FK „TransINVEST“ B (3 vieta 54 tšk).

Šeštadienį (rugsėjo 21 d.) startuoja 23-iasis čempionato turas, kuriame jėgas pasitikrins VJFM „Fortūna“ – FK „Širvėna“, FKS „Ukmergė“ – FK „Žalgiris“ B, FK „Dainava“ B – FC „Džiugas“ B komanda.

Šilutiškiai žais išvykoje su Kybartų FK „Sveikata“, 17 val. Garliavoje.