M. Budrikui ir A. Naruševičiūtei – bronza

Šilutės sporto mokyklos jaunieji lengvaatlečiai, treniruojami Linos Leikuvienės ir Audriaus Urmulevičiaus, varžėsi Lietuvos lengvosios atletikos čempionate, kuris vyko Druskininkuose.

L. Leikuvienės ir A. Urmulevičiaus auklėtiniai Druskininkuose iškovojo komandinę II vietą rajonų grupėje.

Nepaisant ilgos kelionės ir didelės konkurencijos, šilutiškiai iškovojo komandinę II vietą rajonų grupėje (sportininkų 1-16 užimtos vietos Sporto mokyklos komandai davė taškus).

Tarp miestų komandų nugalėjo Kaunas, rajonų – Marijampolė, miestų sporto ugdymo centrų – Kauno sporto mokykla „Startas“, rajonų sporto ugdymo centrų – Marijampolės sporto centras.

Individualiai geriausiai sekėsi Agnei Naruševičiūtei, kuri 300 m barjeriniame bėgime iškovojo III vietą, o 100 m b/b finaliniame bėgime finišavo penkta. Abi dienas Agnė gerino asmeninius rezultatus.

Mantas Budrikas taip pat iškovojo 3 vietos medalį 1500 m kliūtiniame bėgime, o 3000 m nuotolyje užėmė 6 vietą.

Elinga Simaitytė 1500 m bėgime buvo ketvirta, o 2000 m – šešta. Trišuolio rungtyje 6 vietą užėmė Matas Paulauskas, 8 – Mindaugas Urmulevičius, 10 – Mykolas Nausėdas. 3000 m bėgime Lukas Zuikauskas užėmė 10 vietą. Ietės metimo rungtyje Beata Agintaitė buvo aštunta, Eda Bendžiūtė užėmė 10, M. Urmulevičius – 12, 300 m b/b M. Nausėdas – 11 vietas.

Pasak L. Leikuvienės, linkim sportininkams per vasarą gerai pailsėti, o rudenį sugrįžti į treniruotes dar stipresniems.