O. Rimšas Europos čempionate iškovojo penktą vietą

Slovakijoje vyko Europos jaunių ir jaunimo baidarių – kanojų irklavimo čempionatas, kuriame dalyvavo buvęs Šilutės sporto mokyklos irklavimo trenerio Romualdo Drungilo auklėtinis Orestas Rimšas. Čempionate dėl medalių varžėsi 38 šalių sportininkai.

Pirmąją varžybų dieną O. Rimšas vienviete baidare laimėjo 200 m atrankinį turnyrą ir iškovojo vietą A finale. Antrąją dieną, plaukdami dviviete į B finalą pateko Orestas su porininku Emiliu Petroniu dviviete baidare 500 m distancijoje.

Finalų dieną O. Rimšas su E. Petroniu dviviete baidare 500 m distancijoje iškovojo 12-ąją vietą, o O. Rimšas vienviete baidare 200 m nuotolyje – 5-ąją.

O. Rimšas šiuo metu mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, jo treneriai Dalia ir Vytautas Vaičikoniai.

“Tai labai puikus buvusio sporto mokyklos auklėtinio O. Rimšo pasiekimas. Mums tai pats sėkmingiausias Europos čempionatas kokį tik turėjome ir tuo esame labai patenkinti”, – “Šilutės naujienoms” sakė R. Drungilas.