„Philips” televizorių savybės

Pagrindinės „Philips” televizoriuose naudojamos parinktys:

HDMI jungtimi prijungtų įrenginių, tokių kaip DVD grotuvai, televizorių priedėliai, „Blu-ray”, namų kino elementai, valdymas naudojant „EasyLink” technologiją;

Programėlė „MyRemote”, kuri mobiliuosius įrenginius, pvz., nešiojamuosius kompiuterius, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, gali paversti nuotolinio valdymo pultu;

„Smart Screen” belaidė „Wi-Fi” technologija, leidžianti žiūrėti mėgstamas televizijos programas iš bet kurios namų ar buto vietos, naudojant planšetinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono, prijungto prie to paties vietinio tinklo, ekraną.

Išmaniosios TV mokėjimo technologija, skirta saugiems mokėjimams internetu;

„TwoPlayerFullScreenGaming”, kad du žaidėjai vienu metu galėtų naudoti viso ekrano televizorių vaizdo žaidimams.

Philips televizoriai taip pat įdiegta unikali „Ambilight” technologija, kuri yra tikras mokslinis proveržis vaizdo žiūrėjimo srityje. Jame naudojamas specialus foninis apšvietimas, kuris apšviečia sieną už televizoriaus ekrano. Tokį apšvietimą galima keisti žiūrint televizorių. Kitas privalumas – sumažėja ryškus kontrastas tarp šviesos kambaryje ir televizoriaus monitoriaus.

„Ambilight“ technologija veikia trimis režimais: 

  • Normalus, kuris projektuoja šviesos spindulį kaip aureolę;
  • Muzika, kai sistema prisitaiko prie garso takelio ir akompanimento;
  • Žaidimo režimas, kuriame galite visiškai pasinerti į žaidimus.

„Phillips” televizijos serialų, matricų ir technologijų apžvalga

Kiekviename „Philips” televizoriaus modelyje yra daugybė funkcijų ir novatoriškų sprendimų. Jie skirstomi į šias serijas:

OLED – televizoriai su tikrovišku vaizdu ir keturpusiu „Ambilight” foniniu apšvietimu, kuris namuose sukuria kino teatro įspūdį. Jame įdiegta „Android TV” platforma, „Google Assistant” valdymas balsu, „Philips P5” procesorius su dirbtiniu intelektu, „Dolby” formatai vaizdo įrašams atkurti ir aukščiausios kokybės garsas. OLED televizorių taip pat galite naudoti žaidimams.

5000 serijos televizoriai su greitai veikiančia SAPHI operacine sistema, aukšta vaizdo kokybe ir paprasta vieno mygtuko paspaudimo meniu prieiga. „Philips Pixel Plus HD” procesorius optimizuoja vaizdus su giliomis juodomis ir ryškiomis baltomis spalvomis, kad vaizdai būtų stulbinamai kontrastingi ir ryškūs.

7000 serija – televizoriai su „Ambilight”, „Saphi Smart TV”, „Philips P5”, „Dolby Vision” ir „Dolby Atmos” kinematografiniu garsu ir vaizdu, integruotu valdymu balsu ir „Alexa”.

9000 serija – „Philips” LED televizoriai su „Bowers & Wilkins” garsiakalbiais su realistišku garsu, „Dolby Atmos”, „Android TV”, „Philips P5” procesoriumi, „Ambilight”, „DTS Play-Fi” kelių kambarių garso sistema su integruotomis „Alexa” ir „Google Assistant”, nuotolinio valdymo pultas su „Muirhead” ekologiškos odos mygtukais ir apšvietimu.

„Philips“ televizoriuose naudojama technologija turi šias konfigūracijas:

Išmanusis televizorius – televizorius su integruota interneto prieigos technologija. Be tradicinių televizijos kanalų, ji teikia interaktyviosios ir srautinės medijos, interneto televizijos ir namų tinklo prieigos paslaugas. Išmanusis televizorius iš tikrųjų yra kompiuteris televizoriaus formate.

„WiFi” – „Philips” televizoriuje įmontuotas modulis, kuris sujungia jį su internetu, įvairiais prietaisais ir įtaisais nenaudojant laidų.

„Bluetooth” yra belaidė technologija, leidžianti ekonomiškai efektyviai belaidžiu ryšiu sujungti įvairius elektroninius prietaisus, pvz., mobiliuosius telefonus, stalinius ir nešiojamuosius kompiuterius ir kt.

HDR – tai technologija, kuri pagerina vaizdo detalumą tamsiausiose ir šviesiausiose srityse. Tai padeda išgauti natūralius ir tikroviškus vaizdus ekrane net ir esant dideliam kontrasto diapazonui.

100 Hz ar daugiau yra ekrano atnaujinimo dažnis, todėl LED ir LCD televizoriuose vaizdo įrašai atkuriami sklandžiau ir sklandžiau.

Valdymas balsu – „Philips” televizoriaus programų, parinkčių ir funkcijų valdymo balsu technologija.

Svarbiausia „Philips” televizoriaus savybė – vaizdo kokybė – yra matrica. Kad suprastumėte, kuris iš jų geriausiai atitinka jūsų konkrečius poreikius, renkantis televizoriaus įrangą verta atsižvelgti į ekranų įvairovę.

Matricų tipai būna šie: 

LED – matrica su LED apšvietimu.

OLED – matrica su organiniu šviesos diodu, kuris skleidžia mišrų žalios, mėlynos, baltos ir raudonos spalvų spektrą.

IPS – tai matrica, kurios kristalai ekrane pasiskirstę tolygiai ir lygiagrečiai vienas kitam. Tokia matrica išsiskiria geru matomumu įvairiais kampais ir natūraliu spalvų atkūrimu.

LCD – tai skystųjų kristalų ekrano technologija, pagrįsta šviesos spindulių poliarizacija. Skystieji kristalai gali atrinkti šviesą ir praleisti tik atskiras šviesos spindulio bangas.