Šalies seniūnijų žaidynėse – ir šilutiškiai

Po 3 metų pertraukos atgaivintose Lietuvos seniūnijų žaidynių finalinėse varžybose dalyvavo ir Šilutės rajono savivaldybės komanda. Šilutiškiai dalyvavo šaškių, stalo teniso turnyruose, vyrų ir moterų 3x3 krepšinio bei futbolo varžybose. Finale dalyvavo 10 apskričių delegacijos.

Lietuvos seniūnijų žaidynių finalinėse varžybose dalyvavo ir Šilutės rajono savivaldybės komanda.

Savaitgalį į Palangą susibūrė daugiau nei 1000 varžybų dalyvių. Sportininkus sveikino Seimo nariai, Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Nacionalinės sporto agentūros atstovai, renginio organizatorius, LSD „Žalgiris“ prezidentas A. B. Vasiliauskas. Pastarasis sakė, kad kitąmet žaidynės jau vyks keliais etapais: pavasarį, vasarą ir rudeniop.

Žaidynių centru tapo Palangos arena ir miesto stadionas, kur vyko 9 sporto šakų varžybos. Kovos buvo atkaklios, krepšinio turnyre 3×3 netrūko pratęsimų. Varžybos buvo korektiškos, sklandžiai dirbo teisėjai, protestų negauta. Nugalėtojų laukė pagal sporto šakas pritaikyti prizai – krepšinio, tinklinio, futbolo kamuoliai, stalo teniso ir smiginio sportinis inventorius, traukimo virvė, šaškių ir šachmatų lentos.

Tarp šilutiškių geriausiai sekėsi stalo tenisininkams, jie iškovojo II vietą. Net 26 komandos po 3 vyrus ir moterį dalyvavo turnyre, žaidėjams priklausė Palangos sporto arena, kur buvo kovojama prie 16 stalų. Krepšinio 3×3 turnyre mūsų vyrai ir moterys užėmė devintas vietas, šaškininkai 16-tą, o futbolininkai liko 17-ti. Šilutiškiai nedalyvavo smiginio, šachmatų ir tinklinio varžybose.

Kitąmet Lietuvos seniūnijų žaidynių finalines varžybas gali pretenduoti rengti ne tik Palanga, bet ir Šiauliai, Jonava, Utena, Kėdainiai, Prienai, kur ankstesniais metais jau vyko finalai.