„Šilutė“ čempionato lyderių neįveikė

Birželio 23-ąją, pliaupiant lietui, Šilutės stadione sužaistos 11-tojo turo LFF II lygos A diviziono rungtynės tarp FK „Šilutė“ ir Vilniaus r. FK „TransINVEST B“ komandų. Pamario futbolininkams įveikti čempionato lyderių (I pozicija, 29 taškai, įvarčių skirtumas 37:7) nepavyko.

Rungtynėse su FK „TransINVEST B“ du kartus šilutiškių komandoje pasižymėjo D. Lukošius (Nr. 9).

Prieš varžybas „Šilutės“ treneris Gvidas Juška oro sąlygas vertino optimistiškai, sakydamas, kad lietus geriau nei 30 laipsnių karštis.

Pirmasis įvartis krito į šilutiškių vartus, jį 17-ąją pirmo kėlinio minutę adresavo svečias G. Onuškevičius – 1:0. 33-ąją minutę rezultatą išlygino Deividas Lukošius – 1:1. Po pertraukos, sužaidus vos 3 minutes, K. Levšin savo komandą ištempė į priekį. Dar po 3 minučių vėl pasižymėjo D. Lukošius – 2:2. Atrodė, kad rungtynės baigsis taikiai, tačiau po teisėjo pridėto laiko (90+1) P. Kalimavičius išplėšė savo komandai pergalę – 3:2.

Po šio pralaimėjimo FK „Šilutė“ lieka 4-toje vietoje (sužaista 11 rungtynių, 7 pergalės, 0 lygiųjų, 4 pralaimėjimai).

Kitas rungtynes šilutiškiai žais išvykoje birželio 29 d., 14 val. su FK „Jonava“, esančia III pozicijoje (sužaista 11 rungtynių, 26 taškai, 8 pergalės, 2 lygiosios ir 1 pralaimėjimas).