Šilutėje Fortūna nusisuko nuo VJFM „Fortūna“ futbolininkų

Rugpjūčio 31 d., šeštadienį, sužaistos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos A diviziono20 turo rungtynės. Savo aikštėje FK „Šilutė“, treniruojama Gvido Juškos, 5:1 nugalėjo Kauno VJFM „Fortūna“ futbolininkus.

Dviejų įvarčių autorius D. Lukošius.

Pastaruoju metu be pralaimėjimų žaidžiantys Pamario futbolininkai savo aikštėje pasiekė eilinę pergalę. Pirmame kėlinyje sužaidus vos 5 minutes pasižymėjo Deivydas Lukošius – 1:0. Sužaidus dar tuziną minučių mūsų  komandos kapitonui Donatui Surbliui (17 min.) nepavyko realizuoti 11 m. baudinio.

VJFM „Fortūna“ puolėjas M. Lisockas (29 min.), pasinaudojęs proga, išlygino rezultatą 1:1.

39-ąją pirmo kėlinio minutę dar kartą pasižymėti teisę gavo D. Lukošius. Deja, Deivydui taip pat nepavyko įmušti įvarčio nuo 11 m. baudos linijos, bet tą pačią minutę pasižymėjo Rokas Rusys – 2:1.

Prasidėjus antram kėliniui FK „Šilutė“ strategas G. Juška pakeitė vartus saugojusį Vadim Trefilov. Jį pakeitė Said Abou Osman. Antrame kėlinyje sužaidus vos 3 minutes dar kartą pasižymėjo R. Rusys – 3:1.

59 min. Karolis Inta pakeitė Titą Maciką, o Ignas Šernauskas – Gvidą Merkevičių. Ketvirtą įvartį (61 min.) į varžovų vartus adresavo Žilvinas Česnulis – 4:1.

71 min. Aivaras Bagdonas pakeitė komandos kapitoną D. Surblį, o po 5 minučių (76 min.) vėl pasižymėjo D. Lukošius – 5:1. Finišuojant rungtynėms Naglis Lukošius pakeitė Deividą Padaigį.

G. Juškos treniruojami futbolininkai turnyrinėje lentelėje užima IV vietą (41 tšk.). Trečioje vietoje FK „TransINVEST“ B (48 tšk.), antroje FK „Žalgiris“ B (49 tšk.), o lentelės viršūnėje – FK „Jonava“ (51 tšk.).

Kitas 21 turo rungtynes FK „Šilutė“ žais Ukmergės stadione (žolė) su FKS „Ukmergė“ futbolininkais, turnyrinėje lentelėje užimančiais 7 poziciją.