Veteranai iš Kelmės grįžo su medaliais

Kelmėje vykusiame jubiliejiniame – 50-ajame Lietuvos stalo teniso veteranų čempionate sėkmingai pasirodė šilutiškiai. Šilutės stalo teniso klubo „Varmas“ garbę gynė Algis Mykolas Šaulys ir Zigmas Tamošiūnas, pirmasis iškovojo 3 sidabro medalius, antrasis – 1.

A. M. Šaulys (kairėje) Lietuvos stalo teniso veteranų čempionate iškovojo 3 sidabro medalius.

„Varmo“  vyrų amžiaus grupė –75-79 m., joje dalyvavo 11 tenisininkų. Šilutiškiai A. M. Šaulys ir Z. Tamošiūnas jau garbaus amžiaus, bet mažąją raketę dar laiko tvirtai, nelinkę nusileisti net gerokai jaunesniems.

A. M. Šaulys šalies II lygos komandų pirmenybėse talkina Šilutės komandai „Varmas-Štormas“. Jis gynėjas, pasižymintis stipriais smūgiais, galintis trinktelėti tiek kaire raketės puse, tiek dešine, dengta klaidinančiais ilgais dantukais. Panašiu stiliumi žaidžia ir Z. Tamošiūnas.

Vyrų vienetų varžybose A. M. Šaulys pasiekė finalą. Pakeliui teko susikauti ir su Z. Tamošiūnu. Dvikova buvo atkakli, prireikė 5 setų, kol viršų paėmė A. M. Šaulys – 3:2. Pusfinalyje A. M. Šaulys nugalėjo Vydūną Armošką iš Šiaulių– 3:0., finale susitiko su amžinu varžovu Stasiu Rimeikiu iš Druskininkų. Laimėjo S. Rimeikis, A. M. Šaulys apdovanotas sidabro medaliu. Vyrų dvejetų varžybose A. M. Šaulys Valdemaru Lapinsku pelnė sidabro medalius – pralaimėjo finalą Povilui Bagužiui iš Panevėžio ir Stasiui Rimeikiui – 1:3. A. M. Šaulys sidabro medalį pelnė ir mišrių dvejetų varžybose su Nijole Bujauskiene iš Šiaulių.

Z. Tamošiūnas turnyrą pradėjo pergale prieš V. Lastauską iš Alytaus – 3:1, antrą partiją pralaimėjo A. M. Šauliui, trečią laimėjo prieš B. Maskeliūną iš Alytaus – 3:0, įveikė V. Chakimovą iš Žagarės – 3:0, bet pralaimėjo kauniečiui G. Degteriovui – 2:3. Toliau dėl 5-6 vietų, pralaimėjo A. Masteikai iš Raseinių – 1:3 ir liko šeštas. Dvejetų varžybose Z. Tamošiūnas su kauniečiu S. Ivanovu įveikė G. Degteriovą ir klaipėdietį V. Sagaitį – 3:0, bet pralaimėjo A. M. Šauliui ir V. Lapinskui – 0:3 ir liko treti. Zigmo duetas iškovojo bronzos medalius.